O nas

Sebastian

Ania

"Mieliśmy dosyć czarnych klawiatur" - tak w skrócie można opisać początek Keyshorts. 

Sebastian chciał mieć swoje własne skróty do Photoshopa, dzięki którym będzie mógł pracować szybciej jako szkoleniowiec programów Adobe. Z kolei Ania uznała, że jedyny godny kolor dla klawiatury jej Macbooka to wściekły róż. Pojawiły się kolejne pomysły, a testowanie przeróżnych folii i laminatów to był dopiero początek. Oklejaliśmy komputery naszych znajomych, wpadaliśmy do nich w środku nocy aby wymierzyć klawiaturę Samsunga, a później naklejać touchpady w oczekiwaniu na samolot. Obserwowaliśmy, poprawialiśmy, mierzyliśmy, fotografowaliśmy... Chodziło o to, żeby nasze naklejki były nie tylko kolorowe, ale także trwałe, dopracowane. I udało się!

Dzisiaj Sebastian zajmuje się produkcją oraz czuwa nad sprawną wysyłką i sprawami technicznymi. Ania współpracuje z klientem indywidualnym oraz zajmuje się wprowadzaniem nowych wzorów. Z czasem do ekipy dołączyły kolejne dwie osoby. Roma Kończak tworzy najpiękniejsze projekty naklejek w stylu orientalnym, a jej specjalnością są buldogi z kokardami. Artur Franik wprowadza do firmy powiew street artu, a jego wzory to prawdziwe perełki. 

Chcemy umożliwić ludziom upiększanie ich laptopów i dostosowanie do aktualnych potrzeb - niezależnie od kraju, języka, czy urządzenia jakie posiadają. Wierzymy, że naklejki personalizują nasze laptopy, a dzięki temu praca jest bardziej przyjemna. Sami ich używamy i czerpiemy ogromną satysfakcję widząc jak nasze produkty towarzyszą już ludziom na całym świecie: od USA i Kanady, po Europę, Dubaj, Singapur i Nową Zelandię. 

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami.