Pytania i odpowiedzi

Kto stoi za Keyshorts?

Anna i Sebastian. Naklejki są naszą pasją. Sebastian zajmuje się produkcją i wysyłką, a Ania dba o dizajn, zdjęcia produktowe i obsługę klienta. 

Gdzie mogę znaleźć nazwę mojego modelu MacBooka?

Przeczytaj o tym tutaj.

Czy wasze naklejki będą pasować do mojego Maca?

Naklejki ozdobne i skiny/etui będą pasować do wskazanego na stronie produktowej modelu. Naklejki ze skrótami klawiszowymi oraz językowe mają dwie wersje: dopasowane (będą pasować do wskazanego modelu laptopa) i uniwersalne - będą w mniejszym lub większym stopniu pasować do 90% klawiatur na rynku.

Czy wasze naklejki blokują podświetlenie klawiatury?

Jeśli naklejka posiada czarne litery - tak. Jeśli naklejka posiada białe litery - podświetlenie będzie widoczne w około 50% procentach.

Jak nakleić wasze naklejki i skiny?

Zobacz filmy wideo tutaj.

Jak usunąć naklejki z klawiatury?

Wyłącz komputer. Podważ paznokciem jeden z rogów naklejki i pociągnij. Możesz sobie pomóc, przytrzymując klawisz drugą ręką. Powtórz dla całej klawiatury. Jeśli podczas odklejania nieco kleju pozostało na klawiszach, zetrzyj go ręcznikiem papierowym lub papierem toaletowym. Klej jest dość suchy i będzie się zwijał. Klej używany w naszych naklejkach jest łatwo usuwalny do 1 roku od naklejenia, późniejsze odklejanie może być bardziej czasochłonne.

Jak usunąć skiny/etui z pokrywy i naklejki z gładzika?

Wyłącz komputer. Podważ paznokciem jeden z rogów i pociągnij. Nie śpiesz się. Staraj się utrzymywać mały/ostry kąt pomiędzy dłonią a powierzchnią laptopa. Przy gwałtownym odklejaniu na powierzchni laptopa może pozostać niewielka ilość kleju. Zetrzyj go palcem.

Czy mogę zamówić naklejki na innego laptopa niż MacBook?

Tak. Prosimy zapoznać się z produktami w kategorii Naklejki na Laptopa.

Czy naklejki naklejają się łatwo?

Tak. Używamy specjalistycznych folii, które nie powodują tworzenia się bąbli powietrza. Do produkcji skinów/etui używamy folii 3M Controltac z pozycjonowalnym, kanalikowym klejem, który pozwala na dokładne dopasowanie naklejki i naklejanie bez użycia specjalistycznych narzędzi.

Czy naklejka na gładzik wpływa na jego działanie?

Nie, naklejka na gładzik nie wpływa w żaden sposób na jego funkcjonalność.

Jakie wykończenie mają wasze naklejki?

Naklejki ozdobne na klawiaturę mogą mieć błyszczącą lub matową powierzchnię. Wyjątkami są naklejki metaliczne i złote/srebrne, które mają powierzchnię matową. Naklejki ze skrótami klawiszowymi, językowe i etui mają powierzchnię matową.

Czy mogę nakleić skina/etui ponownie po jego odklejeniu?

Nie. Podczas odklejania skin zniekształca się i jego powtórne naklejenie nie jest możliwe.

Naklejka dotarła do mnie uszkodzona/inna niż w zamówieniu?

Jeśli zauważyłeś, że naklejka jest uszkodzona lub inna niż w twoim zamówieniu, skontaktuj się z nami i prześlij zdjęcia pokazujące problem. Wymienimy towar na prawidłowy/nieuszkodzony na nasz koszt.

Mam inne pytanie...

Skontaktuj się z nami :-)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl