Językowe naklejki na klawiaturę


Wszystkie języki, do pięciu układów klawiatury jednocześnie, dowolne kolory. Jeśli potrzebujesz więcej personalizacji, sprawdź nasz personalizator naklejek na klawiaturę.


Starannie wyselekcjonowany design z całego świata.
Produkty wykonane indywidualnie na każdego laptopa.
Produkty personalizowane przez prawdziwych ludzi.
Zawsze zaprojektowane tak, by cieszyć.
Już 20 tysięcy laptopów odmienionych.

Jak działają Keyshorts i czy będą pasować?

Wyjątkowa jakość i zadowoleni klienci

Staranny proces produkcji sprawia, że naklejki są wyjątkowo trwałe i bezpieczne, nawet jeśli jesteś alergikiem lub gamerem. Wierzymy, że to co bezpieczne dla Ciebie jest też bezpieczne dla Twojego laptopa, dlatego każdy produkt pokryty jest przezroczystym laminatem: lepiej dla utrzymania czystości i nigdy nie dotykasz nadruku. Co więcej, klej nie zostawia śladów po odklejeniu naklejek.

Żadne narzędzia i umiejętności nie są wymagane

Nawet nie potrzebujesz miejsca na stole. Nasze naklejki niemalże naklejają się same w ciągu kilku minut. Każda nasza folia winylowa jest przyjazna w użyciu. Możesz zawsze zmienić zdanie i poprawić położenie naklejki.

Wszystkie laptopy, wszystkie języki. Bez wyjątków

Naklejki zawsze wykonane na zamówienie, dokładnie do Twoich potrzeb, nie ważne jakiego laptopa i język klawiatury masz teraz. Nie uciekamy od skomplikowanych, wymagających projektów. Dzięki naszemu know-how tworzymy unikalne zestawy, które pasują. Podaj nam tylko model laptopa lub wyślij zdjęcie klawiatury.

Zawsze indywidualne podejście do klienta

Najprawdopodobniej nie będzie innej osoby na świecie mającej takie same naklejki Keyshorts jak Ty. Każdy jest inny i ma inne potrzeby. Każde zamówienie jest dla nas unikalnym projektem, a szczegóły są dopasowywane według wybranych opcji.

Wykonane z dbałością... o przyszłość

Każdy produkt wykonujemy na zamówienie, co oznacza że nie produkujemy więcej niż trzeba. Możemy skupić się na lepszej jakości i dbałości o szczegóły. Wierzymy, że jest to także lepsze dla planety - mniej miejsca na magazyn, mniej użytych materiałów w drukarni i większa szansa na to, że nasi klienci zachowają swoje laptopy w dobrej formie na dłużej.

Autentyczny design

Podróżujemy po świecie i bierzemy co najlepsze z natury i kultury, by dać Ci inspirujący, ponadczasowy design. Każda ilustracja oraz fotografia jest unikalna i kryje za sobą historię.


5 częstych problemów rozwiązanych przez Keyshorts

Wytarte klawisze lub obcy język na klawiaturze

Wytarte klawisze lub obcy język na klawiaturze

Kupiłaś/eś laptopa za granicą i walczysz z obcym językiem, lub po prostu klawiatura zaczęła się wycierać? Nie ma potrzeby kosztownej wymiany całej klawiatury. Nasze spolszczające naklejki na klawiaturę są szybszym i tańszym rozwiązaniem.

Tylko jeden język na klawiaturze gdy potrzebujesz 2 (lub 3, 4, 5)

Tylko jeden język na klawiaturze, gdy potrzebujesz 2 (lub 3, 4, 5)

Nasze bestsellerowe językowe naklejki na klawiaturę pozwolą Ci pisać w wielu językach/alfabetach. Możesz wybrać opcję dopasowania, położenia języków na klawiszu i dobrać kolory.

Przezroczyste naklejki na klawiaturę

Chcesz chronić klawiaturę bez zmiany wyglądu

Nasze przezroczyste naklejki na klawiaturę pozwalają na to, bez zwiększania grubości klawiatury i pogorszonej wygody pisania znanej z silikonowych nakładek.

Personalizowane naklejki na klawiaturę

Chcesz w pełni spersonalizowanej klawiatury

Z naszym personalizatorem naklejek na klawiaturę możesz dobrać kilka języków, różne tła (razem z Twoją grafiką lub logo), opcje wyglądu spacji i rodzaj folii winylowej.

Keyshorts dla biznesu

Kupiłaś/eś laptopy dla firmy, ale z obcym językiem

Możemy pomóc w zmianie języka, dodaniu innych języków, lub dostarczeniu naklejek dla oprogramowania, które przyśpieszą pracę nawet do 50%. Sprawdź nasze rozwiązania dla firm.

Prawdziwi ludzie stojący za Keyshorts

Sebastian

Sebastian to człowiek, który w poszukiwaniu idealnego produktu potrafi stworzyć firmę. Od 2009 roku szkoleniowiec programów Adobe i osoba odpowiedzialna za dopasowanie produktów Keyshorts. Snowboardzista amator. Programista gawędziarz. Twierdzi, że nie ma laptopa, którego nie da się wymierzyć na odległość

Ania

Ania to poszukiwaczka najpiękniejszych marmurów do zdjęć, z których projektuje skiny na laptopy. Miłośniczka dobrego designu oraz windsurfingu. Twierdzi, że nie ma takiej rzeczy, której nie dałoby się okleić Uwielbia kawę, pracę z klientami i jak przystało na krypto-domatorkę, wyznaje koty.

Sprawiamy ludziom radość na całym świecie...

Keyshorts na całym świecie

Wyjątkowa jakość

Naklejki są niewiarygodnie wysokiej jakości i wyglądają świetnie! Skontaktowałam się w celu zamówienia personalizowanego projektu i wszyscy byli bardzi uprzejmi, pomocni i dostarczyli mi wysokiej jakości produkt! Naklejki zostały przygotowane szybko, sprawnie dostarczone bez żadnych utrudnień. Polecam Keyshorts. Dziękuję Anno i Sebastianie!

Uwielbiam te naklejki na klawiaturę

Zarówno Ania jak i Sebastian byli fantastyczni, wyjaśnili wszystkie moje wątpliwości. Odpisują szybko, przesyłka była również super szybka biorąc pod uwagę, że musiała dojechać z Polski do Australii. Uwielbiam naklejki na klawiaturę, wyglądają bardzo żywo i są świetnej jakości. Łatwe w naklejeniu, bardzo trwałe, na pewno będę tu zamawiać więcej. Cudne!

Piękny produkt

Przesyłka szybsza niż oczekiwana, piękny produkt z jasną instrukcją naklejania. Dziękuję! Będę jeszcze wracać!

Napisali o nas...

"Naklejki które sprawią, że twoja klawiatura będzie piękna - nawet gdy pokryta jest okruchami jedzenia."

BuzzFeed

"Chcecie znać sekret dobrze wyglądającego laptopa? Sprawdźcie te niesamowite naklejki stworzone przez kreatywny duet: Annę i Sebastiana."

Bored Panda

"Te szalone naklejki na klawiaturę przemienią twoją nudną klawiaturę w znane arcydzieło."

Konbini

"Niesamowite naklejki na klawiaturę inspirowane ikonami malarstwa."

Fubiz

Najczęściej zadawane pytania

Czy robicie naklejki na pecety?

Tak, robimy naklejki dla wszystkich laptopów, a każdy produkt jest wykonywany na zamówienie, specjalnie dla klienta Z uwagi na to, że praktycznie każdy laptop wygląda nieco inaczej, będziemy potrzebować też zdjęcia klawiatury oraz (w miarę Twoich możliwości) informacji odnośnie modelu laptopa. Mamy 5-letnie doświadczenie w dopasowywaniu naklejek, więc możesz nam zaufać. Dla MacBooków naklejki możesz znaleźć tutaj, a dla pozostałych laptopów tutaj.

Mam niemiecką (lub inną) klawiaturę i chciałbym mieć polski układ klawiatury. Pomożecie?

Jasne! Podczas składania zamówienia wybierz pożądany układ klawiatury i koniecznie prześlij nam zdjęcie swojej klawiatury (dotyczy naklejek personalizowanych). Możesz też dla pewności zostawić nam notkę do zamówienia z opisem tego, co chciałbyś aby było na Twoich naklejkach. Dopasujemy język klawiatury do Twoich potrzeb oraz do modelu Twojego laptopa Przed wysyłką produktu, wyślemy do Ciebie plik do weryfikacji, gdzie możesz sprawdzić czy wszystko jest tak jak sobie tego życzysz.

Czy podświetlenie klawiatury działa z waszymi naklejkami?

Nasi klienci którzy zamówili naklejki z białymi literami, byli zadowoleni z efektu finalnego (ok. 50% podświetlenia). Nie możemy jednak zagwarantować pełnej zgodności z podświetleniem z uwagi na specyfikę produktu i materiału z którego jest wykonany. Jeżeli chciałbyś mieć zachowane podświetlenie klawiatury (zakładamy że maksymalnie to to 50%), wybierz naklejki z białymi literami. Jeżeli wzór, który Ci się podoba ma inny kolor liter - poinformuj nas o zmianie na białe litery w notatce do zamówienia. W przypadku zmiany układu klawiatury (np. z niemieckiej na polską), nie wszystkie litery będą się podświetlać, ponieważ kształt podświetlenia jest determinowany przez oryginalny układ klawiatury. Mimo wszystko uważamy, że to i tak dużo tańsza opcja niż wymiana całej klawiatury

Jaki jest czas dostawy?

Orientacyjne czasy dostawy można znaleźć tutaj. Oprócz czasu dostawy, mamy jeszcze czas realizacji. Z uwagi na to, że produkty są wykonywane na zamówienie, może on wynosić kilka lub kilkanaście dni roboczych. Aktualny czas realizacji jest zawsze podany obok ceny produktu.

Czy możecie wystawić fakturę VAT?

Tak, wystawiamy faktury VAT po zakupie, a także faktury proformy przed zakupem (na życzenie). Dane można podać w dalszej części zamówienia.

Czy naklejki można łatwo usunąć?

Tak, nasze naklejki nie zostawiają trwałych śladów po odklejeniu. Nie trzeba używać także żadnych środków chemicznych do ich odklejenia.

...lub napisz do nas

Abyśmy wiedzieli z kim rozmawiamy...
Sprawdź proszę, czy jest wpisane poprawnie...
Być może zadzwonimy...

Znajdź coś świetnego dla siebie, znajomego, lub firmy...

lub sprawdź popularne wyszukiwania

van goghgalaktykawenuskomikshiszpański naklejki na klawiaturęstickery spolszczającecyrylicahangulombreniemieckitransparentnearabskikoreańskirosyjski