Użyj kodu KUPTERAZ w kasie aby otrzymać 5% rabatu!

Potrzebujesz pomocy?

Nie ma głupich pytań, szczególnie o naklejki na klawiaturę.
Zerknij na szybkie odpowiedzi poniżej lub przeskocz do formularza kontaktowego.

Czy robicie naklejki na pecety?
Tak, robimy naklejki dla wszystkich laptopów, a każdy produkt jest wykonywany na zamówienie, specjalnie dla klienta. Z uwagi na to, że praktycznie każdy laptop wygląda nieco inaczej, będziemy potrzebować też zdjęcia klawiatury oraz (w miarę Twoich możliwości) informacji odnośnie modelu laptopa. Mamy 9-letnie doświadczenie w dopasowywaniu naklejek, więc możesz nam zaufać.
Mam niemiecką (lub inną) klawiaturę i chciałbym mieć polski układ klawiatury. Pomożecie?
Jasne! Podczas składania zamówienia wybierz pożądany układ klawiatury. Możesz też dla pewności zostawić nam notkę do zamówienia z opisem tego, co chciałbyś aby było na Twoich naklejkach. Dopasujemy język klawiatury do Twoich potrzeb oraz do modelu Twojego laptopa.
Czy możecie wystawić fakturę VAT?
Tak, wystawiamy faktury VAT po zakupie, a także faktury proformy przed zakupem (na życzenie). Dane można podać w dalszej części zamówienia.
Czy naklejki można łatwo usunąć?
Tak, nasze naklejki nie zostawiają trwałych śladów po odklejeniu. Nie trzeba używać także żadnych środków chemicznych do ich odklejenia.
Moje Zamówienie
Czekasz na Keyshorts? Potrzebujesz pomocy w sprawie dostawy?
Jaki jest status mojego zamówienia?
Możesz sprawdzić status swojego zamówienia tutaj. Potrzebujemy do 3 tygodni na produkcję, ale zazwyczaj przesyłki nadawane są do 2 tygodni od złożenia zamówienia. 3 tygodnie zastrzegamy sobie na bardziej skomplikowane projekty :)
Czy mogę przyśpieszyć realizację zamówienia?
Na pewno warto sprawdzić, czy podano wszystkie informacje na temat modelu laptopa, możesz też wysłać nam zdjęcie klawiatury. Jeśli wybrałaś/eś paczkomat jako metoda dostawy, wyślij nam kod paczkomatu (sprawdź czy ten paczkomat jest aktywny). Sprawdź, czy mamy Twój numer telefonu. Brak jakiejkolwiek z tych informacji opóźni realizację zamówienia.
Czy mogę zmienić adres dostawy/paczkomatu?
Jeśli Twoje zamówienie nie jest wysłane, możemy to zmienić. Proszę podaj nam nowe dane a my zajmiemy się resztą :)
Czy mogę zmienić coś w moim zamówieniu (kolory/rozmiar/itp)?
Jasne :) Proszę opisz nam wszystko tutaj. Prosimy w miarę o szybki kontakt po złożeniu zamówienia, tak abyśmy zdążyli wprowadzić zmiany :)
Byłem na urlopie i moja przesyłka wróciła do was. Pomocy!
Żaden problem! :) Po prostu daj nam znać o tej sytuacji. Sprawdzimy gdzie jest Twoja przesyłka i zaoferujemy ponowną wysyłkę. Przy okazji daj nam znać jeśli chcesz zmienić adres dostawy.
Mój produkt jest wadliwy/nie taki jak sobie wyobrażałem
Każdy produkt jest indywidualny i zawsze jesteśmy zainteresowani jego ulepszeniem. Daj nam znać bezpośrednio, wyślij zdjęcia i opis problemu. Pomożemy.
Produkty na Maki
Użytkownikom Maków, iPadów i klawiatur Apple mogą się przydać...
Kupiłem MacBooka przez internet. Okazało się, że ma niemiecką klawiaturę. Co robić?
Polecamy nasze czarne naklejki do całkowitej i estetycznej zamiany języka klawiatury. Po prostu wybierz swój pożądany język z listy.
Mam takie wypustki na klawiszach F i J key, a także lampki led na niektórych klawiszach. Czy wasze naklejki mają wycięcia na te elementy?
Tak :) Jeśli kupisz produkt wymagający podania modelu laptopa, to gwarantujemy w 100%, że naklejki będą odpowiednio dopasowane.
Co z podświetleniem klawiatury?
Transparentne naklejki na klawiaturę są w 100% kompatybilne z podświetleniem klawiatury. Inne naklejki - z czarnym lub kolorowym tłem - nie są kompatybilne w pełni, ale by przepuścić jak najwięcej podświetlenia, zalecamy wybór wzoru z białymi literami (lub poproszenie o to w notce do zamówienia). Zrobimy co w naszej mocy, ale niestety nie gwarantujemy 100% podświetlenia w takim wypadku. To wszystko oczywiście nie ma zastosowania w przypadku zmiany języka klawiatury, kiedy np. naklejamy literę Z na Y.
Widzę że wszystko macie na MacBooki. Robicie też naklejki na Magic Keyboard i starsze modele klawiatur Apple?
Oczywiście! Po prostu wybierz swój model Magic Keyboard lub Apple Keyboard z listy w sekcji urządzenie i po sprawie :)
Produkty dla Pecetów
Użytkownikom klawiatur i laptopów PC (z Windowsem) mogą się przydać...
Kupiłem laptopa HP ze srebrną klawiaturą. Ledwo co widzę z liter na klawiaturze. Jak możecie pomóc?
Bez obaw, mamy takie przypadki cały czas :) Możesz wybrać nasze srebrne naklejki z czarnymi literami albo czarne naklejki z białymi literami. Oba produkty zapewnią odpowiedni kontrast pomiędzy literami a tłem klawiatury.
Mam takie wypustki na klawiszach F i J key, a także lampki led na niektórych klawiszach. Czy wasze naklejki mają wycięcia na te elementy?
Tak :) Jeśli kupisz produkt wymagający podania modelu laptopa, to gwarantujemy w 100%, że naklejki będą odpowiednio dopasowane.
Co z podświetleniem klawiatury?
Transparentne naklejki na klawiaturę są w 100% kompatybilne z podświetleniem klawiatury. Inne naklejki - z czarnym lub kolorowym tłem - nie są kompatybilne w pełni, ale by przepuścić jak najwięcej podświetlenia, zalecamy wybór wzoru z białymi literami (lub poproszenie o to w notce do zamówienia). Zrobimy co w naszej mocy, ale niestety nie gwarantujemy 100% podświetlenia w takim wypadku. To wszystko oczywiście nie ma zastosowania w przypadku zmiany języka klawiatury, kiedy np. naklejamy literę Z na Y.
Dostawa i Zwroty
Wysyłamy do Polski i krajów UE.
W jaki sposób dostarczacie zamówienia?
W Polsce paczkomatami InPost oraz kurierami InPost/DPD. Do krajów Unii Europejskiej dostarczamy Pocztą Polską lub kurierami DPD/UPS.
Czy mogę zwrócić produkt bez podania przyczyny?
Oczywiście, możesz to zrobić na swój koszt. Sprawdź szczegóły i procedurę tutaj.
Prawdziwe Historie Klientów
"Kupiliśmy 50 laptopów Dell Latitude 7440 dla naszej firmy od dostawcy z UK, ale potrzebujemy zmienić język ich klawiatur na francuski dla naszego biura w Paryżu."
Nasza odpowiedź:
Wybierz ten produkt do zmiany całej klawiatury, przy okazji tłumacząc klawisze specjalne typu PrtScr, Home, etc.
"Nic nie widzę na moim nowym Dellu Inspironie. Kolory klawiatury to jasnoszary na szarym. Pomóżcie."
Nasza odpowiedź:
Możesz zwiększyć kontrast klawiatury stosując czarne naklejki, albo przy okazji powiększyć znaki, wybierając ten produkt.
"Szukam naklejek czterojęzycznych do moich badań, ale potrzebuję rzadki układ klawiatury do sanskrytu. Możecie to zrobić?"
Nasza odpowiedź:
Jakikolwiek własny/rzadki układ klawiatury może być wybrany w naszym personalizatorze. Co więcej, możesz też tam skonfigurować swoje czterojęzyczne naklejki w całości :)
Wyślij nam wiadomość
Klient indywidualny
Klient biznesowy
Sprawdź proszę, czy adres jest poprawny. Inaczej nasza odpowiedź do Ciebie nie dotrze. Nasz obecny czas odpowiedzi to około 2 dni robocze. Klikając na poniższy przycisk, akceptujesz przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

Sprawiamy ludziom radość na całym świecie!

"Zamówiłam naklejki aby zakryć przetartą klawiaturę Maca. W końcu przykleiłam je na całą klawiaturę by zachować jednolity wygląd. Naklejki były łatwe do naklejenia i nie miałam problemów z przyzwyczajeniem się do nich. Naklejki pozwoliły mi zaoszczędzić $100 na wymianie całej klawiatury. Dziękuję!"

- Janine z USA

"Mam Maca w pracy z niemiecką klawiaturą i walczyłam ze znalezieniem właściwych znaków i skrótów. Te naklejki uratowały mnie w pracy, (...) naklejki są matowe a nie błyszczące, co jest O WIELE lepsze, ponieważ nie zostawia się na nich śladów po palcach i zawsze wyglądają czysto, inaczej niż na oryginalnej klawiaturze makowej. Polecam w 100%!"

- Maria z Niemiec

"Kupiłem dość wyjątkową klawiaturę na którą nie mogłem znaleźć żadnych naklejek. Postarali się wyjątkowo o to, by dowiedzieć się co to za klawiatura i wykonać naklejki pasujące idealnie. Komunikacja była świetna i efektywna. Super!"

- Tomaz ze Słowenii

"Jakiś czas temu kupiłem laptopa w promocji, jedyny minus to hiszpańska klawiatura, podczas gdy ja chciałem angielską. Kupiłem jakieś uniwersalne tanie naklejki, ale efekt był taki sobie: były za małe i w zupełnie innym stylu niż klawiatura. Zacząłem szukać naklejek konkretnie na mojego laptopa, znalazłem Keyshorts, i postanowiłem dać im szansę. Jasne, te naklejki były droższe, ale, te z Keyshorts są warte każdych pieniędzy. Naklejki odwzorowują dokładnie każdy klawisz, począwszy od dokładnego rozmiaru, po czcionkę liter. Są też raczej łatwe w naklejeniu. Bardzo polecam te naklejki"

- Giacomo z Włoch

"Obsługa i produkt z najwyższej półki. Mogę teraz przełączyć moje dwie francuskie klawiatury (iMac 27 i Macbook) na Koreańskie QWERTY jednym wciśnięciem klawisza. Jakość tych naklejek jest niesamowita, są eleganckie i mocne, mogę wciąż czyścić moje klawiatury bez uszczerbku dla naklejek. Używam ich codziennie. Zespół Keyshorts jest uroczy. Wielkie dzięki i pozdrowienia z Francji!"

- Cathy z Francji

"Kupiłem nowego laptopa i odkryłem, że napisy na klawiaturze są jasnoszare na szarym tle. Nie widziałem liter, cyfr itp. Zamówiłem czarne naklejki z białymi napisami i teraz to niebo a ziemia. Bardzo je polecam!"

- Tom z USA

"Teraz mój Samsung TabS7+ się wyróżnia. Naklejanie jest super łatwe, właściwie jest relaksujące. Dzięki Keyshorts!"

- Jose z Australii