Płatności, dostawa i zwroty

Metody płatności

  • Karta płatnicza - szybka płatność kartą debetową lub kredytową bezpośrednio w kasie sklepu.
  • PayPal - szybka płatność elektroniczna przy pomocy środków na koncie PayPal lub kart płatniczych.
  • Przelewy24 - szybki przelew bankowy i płatność kartami.
  • Przelew - przelew bankowy na nasze konto. Czas realizacji zamówienia może się wydłużyć o 2-3 dni potrzebne na zaksięgowanie wpłaty. Wpłaty prosimy dokonywać na konto w banku Inteligo:

Keyshorts Sebastian Kończak

93 1020 5558 0000 8202 3312 5522

tytułem: numer zamówienia lub imię i nazwisko osoby, do której ma być nadana przesyłka.

Płatności elektroniczne dokonywane są na bezpiecznych witrynach pośredników płatności przy użyciu szyfrowanego połączenia. Ruch w całym sklepie Keyshorts.pl jest szyfrowany dla Twojego bezpieczeństwa. Świadczy o tym zielona kłódka przy adresie strony i adres rozpoczynający się od https.

Metody dostawy dla adresów w Polsce

Wszystkie produkty oferowane w sklepie Keyshorts.pl wykonywane są na zamówienie, dlatego potrzebujemy do 5 tygodni na projekt i produkcję.

  • Paczkomaty InPost - realizowana do wybranego paczkomatu. Czas dostawy od momentu nadania: 1-2 dni robocze. Koszt: 9,90 zł brutto.
  • Kurier FedEx - realizowana przez FedEx do dowolnego adresu w Polsce. Czas dostawy od momentu nadania: 1 dzień roboczy. Koszt: 19,90 zł brutto.
  • Kurier UPS - realizowana przez UPS do dowolnego adresu w Polsce. Czas dostawy od momentu nadania: 1 dzień roboczy. Koszt: 22,90 zł brutto.
  • Kurier DPD - realizowana przez DPD do dowolnego adresu w Polsce. Czas dostawy od momentu nadania: 1 dzień roboczy. Koszt: 22,90 zł brutto.

Wszystkie przesyłki można śledzić na stronach internetowych przewoźników.

Metody dostawy dla adresów poza Polską

  • Przesyłka polecona priorytetowa - realizowana przez Pocztę Polską i narodową pocztę kraju docelowego. Czas dostawy w Europie: 5-10 dni roboczych, w Stanach Zjednoczonych: 2-4 tygodnie. Koszt: 25,90 zł brutto.
  • Kurier UPS/DPD/TNT - realizowana przez UPS/DPD/TNT do dowolnego adresu w wybranym kraju (dostępność firmy kurierskiej zależy od wybranego kraju). Czas dostawy 2-5 dni roboczych. Koszt uzależniony od adresu i kraju dostawy, dostępny w kasie sklepu. 

Wszystkie przesyłki można śledzić na stronach internetowych przewoźników (za wyjątkiem przesyłek niekurierskich nadanych do Stanów Zjednoczonych).

Przesyłki wysyłamy do następujących krajów: wszystkie kraje Unii Europejskiej, Islandia, Liechtenstein, Szwajcaria, USA i Ukraina.

Czas realizacji zamówienia

Wszystkie produkty oferowane w sklepie Keyshorts.pl wykonywane są na zamówienie, dlatego potrzebujemy do 5 tygodni na projekt i produkcję.

Zwroty

W terminie 14 dni od otrzymania zamówionego produktu, klient będący konsumentem ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyn, na swój koszt, na adres Keyshorts. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie formularza odstąpienia od umowy (poniżej) na nasz adres e-mail, przed jego upływem. Masz obowiązek zwrócić nam towar niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpiłeś/aś od umowy sprzedaży. Po otrzymaniu zwracanych produktów, zwrócimy Ci cenę produktów i kwotę najtańszej dostępnej formy dostawy w ciągu 14 dni.

Przesyłkę nadaj na adres:

Keyshorts Sebastian Kończak
Gdańska 141/125
90-536 Łódź

Ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia cech i funkcjonowania produktu, a także będące wynikiem niedbałego spakowania produktu do zwrotu. Zalecamy zapakowanie produktu w koszulkę foliową i sztywną kopertę kartonową.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb - w przypadku Keyshorts.pl odnosi się to do produktów personalizowanych zamówionych poprzez formularz kontaktowy, pocztę elektroniczną, oraz wszystkich produktów dostępnych na sklepie Keyshorts.pl przeznaczonych dla urządzeń innych, niż marki Apple.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Keyshorts Sebastian Kończak
Gdańska 141/125
90-536 Łódź

kontakt@keyshorts.pl

Niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ……………………………………………………………………………,

numer zamówienia: …………Data zawarcia umowy: …………………………,

data odbioru: ………………………………………
Imię i nazwisko: ………………………………………………………….
Data: ………………………………………………………………………….