Użyj kodu KUPTERAZ w kasie aby otrzymać 5% rabatu!

O nas

Tak naprawdę, to o Was - twórcach, kreatywnych duszach, podróżnikach, cyfrowych nomadach, artystach, miłośnikach designu, poliglotach - którzy sprawiacie, że możemy robić to co kochamy.

Customer's photo 1 Customer's photo 2 Customer's photo 3 Customer's photo 4 Customer's photo 5 Customer's photo 6 Customer's photo 7 Customer's photo 8 Customer's photo 8 Customer's photo 10 Customer's photo 11 Customer's photo 12 Customer's photo 13 Customer's photo 14 Customer's photo 15 Customer's photo 16 Customer's photo 17 Customer's photo 18

Prawdziwi ludzie stojący za Keyshorts

Ania

Ania to poszukiwaczka najpiękniejszych marmurów do zdjęć, z których projektuje skiny na laptopy. Miłośniczka pięknych wnętrz oraz windsurfingu. Twierdzi, że nie ma takiej rzeczy, której nie dałoby się okleić. Z wykształcenia mgr zarządzania ze specjalnością PR. Uwielbia kawę, pracę z klientami i jak przystało na krypto-domatorkę, wyznaje koty.

Sebastian

Sebastian to człowiek, który w poszukiwaniu idealnego produktu potrafi stworzyć firmę. Od 2009 roku szkoleniowiec programów Adobe i osoba odpowiedzialna za dopasowanie produktów Keyshorts. Snowboardzista amator. Programista gawędziarz. Twierdzi, że nie ma laptopa, którego nie da się wymierzyć na odległość. Z wykształcenia mgr inż. architektury krajobrazu.


Nie zrobilibyśmy wszystkiego sami jako dwójka ludzi. Współpracujemy blisko z Panem Rafałem i Robertem oraz ich zespołami drukarzy i techników. Paczki nie byłyby doręczane bez uroczych pań w naszej lokalnej poczcie, zawsze uśmiechniętych kurierów, i dziesiątek innych osób. Łącznie, około 20-50 osób ma większy lub mniejszy wpływ na produkcję, wygląd i dostawę Twoich naklejek Keyshorts. Jesteśmy im wszystkim wdzięczni.

Jak to się zaczęło?

Chciałem czegoś więcej niż czarna, nudna klawiatura. Zaprojektowałem naklejki do Photoshopa w 2012 roku, bo chciałem mieć wszystkie skróty klawiszowe pod ręką. Potem dowiedziałem się, że inni ludzie także chcieliby takie naklejki. Rok później - już z Anią - zaprojektowaliśmy kolejne naklejki, ozdobne i z językami. Uruchomiliśmy sklep internetowy. Dzisiaj mamy setki produktów używanych przez ludzi na całym świecie.

Testowaliśmy różne materiały, farby, dostawców i w końcu stworzyliśmy doskonałe produkty. Naklejki które się nie ścierają. Naklejki z żywymi kolorami i łatwą aplikacją. Trwałe, ale nie pozostawiające śladów po odklejeniu. Matowe naklejki odporne na światło, ciepło, brud i palce. Jesteśmy jedyną marką naklejek na klawiaturę dopasowującą produkty do dowolnej klawiatury i języka. To tysiące możliwych kombinacji.

Tworzymy produkty z naszymi klientami. Słuchamy ich potrzeb i sugestii. Wiele z naszych bestsellerów powstało jako indywidualne projekty. To jest właśnie Keyshorts.

Keyshorts na całym świecie

Sprawiamy ludziom radość na całym świecie!

"Zamówiłam naklejki aby zakryć przetartą klawiaturę Maca. W końcu przykleiłam je na całą klawiaturę by zachować jednolity wygląd. Naklejki były łatwe do naklejenia i nie miałam problemów z przyzwyczajeniem się do nich. Naklejki pozwoliły mi zaoszczędzić $100 na wymianie całej klawiatury. Dziękuję!"

- Janine z USA

"Mam Maca w pracy z niemiecką klawiaturą i walczyłam ze znalezieniem właściwych znaków i skrótów. Te naklejki uratowały mnie w pracy, (...) naklejki są matowe a nie błyszczące, co jest O WIELE lepsze, ponieważ nie zostawia się na nich śladów po palcach i zawsze wyglądają czysto, inaczej niż na oryginalnej klawiaturze makowej. Polecam w 100%!"

- Maria z Niemiec

"Kupiłem dość wyjątkową klawiaturę na którą nie mogłem znaleźć żadnych naklejek. Postarali się wyjątkowo o to, by dowiedzieć się co to za klawiatura i wykonać naklejki pasujące idealnie. Komunikacja była świetna i efektywna. Super!"

- Tomaz ze Słowenii

"Jakiś czas temu kupiłem laptopa w promocji, jedyny minus to hiszpańska klawiatura, podczas gdy ja chciałem angielską. Kupiłem jakieś uniwersalne tanie naklejki, ale efekt był taki sobie: były za małe i w zupełnie innym stylu niż klawiatura. Zacząłem szukać naklejek konkretnie na mojego laptopa, znalazłem Keyshorts, i postanowiłem dać im szansę. Jasne, te naklejki były droższe, ale, te z Keyshorts są warte każdych pieniędzy. Naklejki odwzorowują dokładnie każdy klawisz, począwszy od dokładnego rozmiaru, po czcionkę liter. Są też raczej łatwe w naklejeniu. Bardzo polecam te naklejki"

- Giacomo z Włoch

"Obsługa i produkt z najwyższej półki. Mogę teraz przełączyć moje dwie francuskie klawiatury (iMac 27 i Macbook) na Koreańskie QWERTY jednym wciśnięciem klawisza. Jakość tych naklejek jest niesamowita, są eleganckie i mocne, mogę wciąż czyścić moje klawiatury bez uszczerbku dla naklejek. Używam ich codziennie. Zespół Keyshorts jest uroczy. Wielkie dzięki i pozdrowienia z Francji!"

- Cathy z Francji

"Kupiłem nowego laptopa i odkryłem, że napisy na klawiaturze są jasnoszare na szarym tle. Nie widziałem liter, cyfr itp. Zamówiłem czarne naklejki z białymi napisami i teraz to niebo a ziemia. Bardzo je polecam!"

- Tom z USA

"Teraz mój Samsung TabS7+ się wyróżnia. Naklejanie jest super łatwe, właściwie jest relaksujące. Dzięki Keyshorts!"

- Jose z Australii